מלון ישרוטל לגונה הוא מלון המציע דיל "הכל כלול", ולכן נחשב למלון אידיאלי עבור חופשה משפחתית או חופשה עם חברים. מעבר לדיל "הכל כלול" תמצאו מלון ייחודי, מדהים ביופיו ובעיצובו, וגם מלון שמעניק לכם הרבה הרבה יותר מעבר ל'סתם' אירוח. זוהי חופשה אמתית – על כל המשתמע מכך.

דיל הכל כלול

מהו למעשה דיל הכל כלול? בדרך כלל דיל הכל כלול כולל שתייה ללא הגבלה ושלוש ארוחות בחדר האוכל. ישרוטל לגונה באילת שידרג את הדיל הזה, ובמסגרתו נהנים האורחים כמובן גם משתייה ומארוחות ללא הגבלה, אבל גם מארטיקים וגלידות, עוגות ופינוקים אחרים בבריכה או בלובי. למעשה, המוטו של ישרוטל לגונה גורס כי: 'תרגישו חופשי לעשות כל מה שיכול לאפשר לכם חופשה אולטימטיבית. תרגישו חופשי לעשות מה שאתם רוצים, כמה שאתם רוצים, ואיך שאתם רוצים, וזאת מבלי להוסיף אפילו שקל אחד'. בלי דאגות, בלי יותר מדי תכנונים וחיפושים. הכל נמצא במלון. במקום לחפש מסעדות, או לחפש כסף קטן עבור קרטיבים על הים (במחירים מופקעים), פשוט אוכלים במלון. אם בא לכם לטייל קצת בטיילת, אתם אפילו לא צריכים לקחת ארנק. אם אתם רעבים, חזרו למלון (שנמצא על הטיילת) אכלו והמשיכו להסתובב.

חדרי האוכל ומסעדות המלון פתוחים לקהל האורחים ומעניקים ארוחות חופשיות (במסגרת דיל הכל כלול) בהתאם לשעות הפעילות של המסעדה.

הילדים עסוקים ההורים נחים

המלון מפעיל צוות בידור תוסס ופעיל, המפעיל תוכניות והפעלות עבור המבוגרים וגם עבור הילדים. הילדים יכולים להשתכשך בבריכה, ליהנות ממועדון הילדים, להתפנק בגלידות וארטיקים, וכל זאת מבלי להטריד את ההורים, כי זה חופשי. הם לא צריכים לבקש מהם כסף, ולא רשות. הם פשוט יכולים ליהנות. כשהילדים עסוקים בליהנות, ההורים עסוקים בלנוח, וכך כולם יוצאים נשכרים ובעיקר – נהנים מחופשה אמתית ובלתי נשכחת.

סטנדרט המלון

ישרוטל לגונה באילת מקפיד על סטנדרט אירוח גבוה. זה כולל חדרים מאובזרים, נקיים, מרווחים ומרוהטים בהידור, לובי מרגיע ונינוח, בר אטרקטיבי, מגוון פעילויות תרבות ופנאי, שירות אדיב ובלתי מתפשר, ועיצוב שמשרה שלווה. כל אלו, ביחד עם היותו מלון 'הכל כלול', מציבים את מלון ישרוטל לגונה באילת, כאחד מהמלונות הבולטים והאטרקטיביים ביותר בארץ בכלל ובאילת בפרט. המלון עצמו ממוקם על הטיילת ונגיש לכל האטרקציות והאירועים המתרחשים בעיר אילת. כמו כן ניתן להגיע אל המלון באמצעות הסעה משדה התעופה, המיועדת להסעת אורחי מלונות ישרוטל – אל המלון ובחזרה ממנו בתום החופשה.

לא מתפשרים – גם כשיש דיל

אנשים נוהגים להתפשר לעיתים כאשר הם מזמינים מלון 'הכל כלול', ולקבל, תמורת הדיל, חדרים פחות טובים למשל. במלון ישרוטל לגונה אין סיכוי שדבר כזה יקרה. כל החדרים בסטנדרטים גבוהים, וכל פעילויות המלון פתוחות לכולם. ניתן להזמין חדרים מפוארים או מהודרים יותר בתוספת תשלום.