כל הורה מכיר את הרגע הזה בשנה שהמטענים כבר נמצאים על קו האפס והגיע הזמן לחדש את הכוחות ולצאת לחופשה. חופשה עם ילדים מעלה הרבה שאלות – לאן לנסוע? איפה נמצא מלון שמתאים גם להורים וגם לילדים? איזה פעילויות נוכל לעשות ועדיין להותיר לעצמנו זמן למנוחה ולהירגעות? כל השאלות האלו מובילות לתשובה אחת שהפכה פופולרית במיוחד בקרב משפחות בשנים האחרונות: מלונות הכל כלול.

מלונות הכל כלול מאפשרים לכל מי שרוצה להתפנק עם כל המשפחה לעשות זאת במקום אחד, במחיר אחד ובפינוק מושלם. מגוון המלונות בארץ שמציעים חופשות הכל כלול מאפשרים לכל משפחה לבחור בכיוון אחר. מי שרוצה לנפוש בצפון ימצא מלונות הכל כלול בטבריה, בחיפה ובמקומות נוספים על הקו הצפוני של המדינה בעוד שמי שרוצה לנסוע דרומה יוכל למצוא אינספור מלונות הכל כלול בתל אביב, ים המלח ואילת.

מה מקבלת משפחה במלון הכל כלול?

ברוב המלונות שמציעים אירוח הכל כלול תקבלו חדרים שמתאימים להרכב המשפחה שלכם. ברבים מהם יש סוויטות אירוח שכוללות חדר אחד לילדים וחדר אחד להורים – יתרון משמעותי להורים שרוצים גם קצת שקט ושלווה לעצמם בערבים וברגעים בהם הילדים עסוקים.

לצד החדרים המותאמים למשפחות, משפחה שמגיעה לכל מלון הכל כלול תוכל להנות מארוחות במקום – מבוקר ועד ערב, יתרון גדול שמאפשר לכל המשפחה פשוט לרדת לחדר האוכל ולאכול בניחותא בלי לדאוג בכל כמה שעות למציאת מסעדה או מקום לאכול בו. ברוב המלונות מציעים לאורך היום גם פינוקים נוספים, ועבור הורים ששומעים את המשפט "אמא, בא לי גלידה/חטיף/פרי" כמה פעמים ביום, מדובר ביתרון ענק.

משפחה שבוחרת להתארח במלונות הכל כלול נהנית גם מלא מעט פעילויות ואטרקציות. מבריכות שחייה דרך מועדונים לילדים ועד חדרי משחקים והפעלות, צוותי בידור והופעות למבוגרים ולילדים. כמעט בכל מלון יש פעילויות מיוחדות לתקופת החופש הגדול ולחגים, וכך אפשר להנות משפע של אפשרויות בתוך מתחם המלון. הורים שרוצים להתפנק בעיסוי בספא המלון, יוכלו לעשות זאת בקלות בזמן שהילדים נהנים ממשחק במועדונית או בחדר המשחקים.

היתרון הוא גם במחיר

חופשה משפחתית, כל חופשה משפחתית, היא הוצאה משמעותית עבור משפחה רגילה. היתרון של חופשה במלון הכל כלול מתבטא גם במחיר. המחיר של חבילה שכוללת את הכל – גם פעילויות, גם שהייה במלון וגם ארוחות ועוד תוספות שונות – הוא מחיר נוח והוגן יותר מאשר הרכבה של חופשה שכוללת את כל הדברים האלו בנפרד.

במלון הכל כלול אתם מרוויחים את הכל בחבילה אחת: לינה במקום נוח ומפנק, כל הארוחות שהמשפחה צריכה לאורך היום, פעילויות בלי סוף לילדים וגם למבוגרים ועוד ועוד.

בפעם הבאה שאתם מתלבטים איזו חופשה משפחתית לבחור, קחו בחשבון את כל היתרונות של חופשה במלון הכל כלול. המגוון הענק של מלונות כאלו בישראל יבטיח שבכל שנה תוכלו לנפוש במקום חדש.