המצברים ותאפשר לכם לנוח ולהירגע. הגיע הזמן לצאת לחופשה השנתית? מצויין. זה הזמן לבחור מלון הכל כלול שיאפשר לכם ולכל המשפחה לצאת לחופשה מלאה בפינוקים, נוחה ומהנה במקום אחד שבו יש הכל: חדרי מלון מושקעים, ארוחות מפנקות, פעילויות לילדים ולהורים ושאר אטרקציות ופינוקים. בישראל יש לא מעט מלונות הכל כלול שמציעים את החבילה המפנקת שציינו כאן, כאשר בקיץ הבחירה הופכת להיות מעניינת יותר עם שפע של פעילויות מיוחדות, סופי שבוע מתוכננים בקפידה ועוד חוויות מיוחדות.

אחרי שבחרתם את החופשה במלון המתאים לכם, הגיע הזמן לספור אחורה ולתכנן את החופשה. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להנות מחופשה במלון הכל כלול עם ילדים.

השאירו זמן לעצמכם

במלונות הכל כלול עושים הכל כדי שמשפחות ימצאו מספיק פעילויות להורים ולילדים. הילדים יכולים להנות ממשחקיות, מועדונים, צוותי בידור שמפעילים אותם במהלך היום, בריכת שחייה עם מציל ועוד. בזמן שהילדים נהנים מכל הפעילויות שמוצעות במלונות אלו מומלץ שאתם ההורים תמצאו זמן לעצמכם. כשהילדים נהנים בבריכה קחו מגזין או ספר ושבו לנוח ליד הבריכה. בזמן שהילדים מבלים במשחקייה עם צוות המלון ששומר עליהם, תוכלו אתם להתפנק בספא. תזכרו שגם אתם בחופשה וגם לכם מגיע להנות ולנוח.

בואו על בטן ריקה

חופשה במלון הכל כלול היא חופשה שבה אוכלים, והרבה. עם שלוש ארוחות ביום בדרך כלל ועם עוד כל מיני פינוקים על הדרך, קשה לשמור על הדיאטה. בואו על בטן ריקה ותרשו לעצמכם להתפנק עד הסוף. אם אתם דואגים למזון עבור הילדים, ברוב המלונות יש מנות מיוחדות לילדים כמעט בכל ארוחה והמגוון הגדול מבטיח שכל אחד ימצא מה לאכול.

בחרו במלון סובב אטרקציות

אם אתם מגיעים עם הילדים ורוצים גם לראות קצת נוף, מומלץ לבחור במלון שנמצא קרוב לכל מיני אטרקציות. באילת בחרו במלונות שקרובים לאטרקציות כמו ריף הדולפינים, עיר הקרח או הטיילת, בצפון בחרו במלונות קרובים לכנרת, למסלולי הטיולים ולכל האטרקציות האתגריות המומלצות. כך תתנו לילדים גם ערך מוסף לטיול ותשלבו זאת עם פינוק מושלם במלון טוב.

תתכוננו להנות

כשאנחנו חושבים על זה אין יותר מדי הכנות שצריך לעשות לקראת חופשה במלון הכל כלול. למעט הבחירה הנכונה במלון מתאים, התכנון הנכון של הזמן והרצון להתפנק עד הסוף, כל מה שצריך הוא להגיע, להנות ולמצות כמה שיותר מהחופשה.

בסופו של דבר חופשה במלון הכל כלול היא חופשה פשוטה להפקה, שלא דורשת הכנות גם כשמתכוננים לטיול עם ילדים. מלון שנותן כמה שיותר שירותים בחבילה אחת, חוסך לכם את הטרחה ואת ההכנות הרבות. כל מה שצריך הוא לארוז תיק, להעמיס את הילדים על האוטו ולצאת לחופשה משפחתית שתחדש לכם את כל